Padoms 1: Kā Krievija spēlēja EURO čempionātā

Padoms 1: Kā Krievija spēlēja EURO čempionātāKomandas Krievija Eiropas čempionātā nebija pamatotacerības uz faniem, viņu cerības un vissvarīgākais - spēlēja krietni zem viņu spējām. Kaut arī eksperti, komentētāji un fani diskutēja par to, kādi pretinieki atkārtotā sacensībā ir daudz ērtāk, krievu futbola izlases spēlēja grupu turnīru stadijā.

Kā Krievija spēlēja EURO čempionātā

Šķiet, ka Krievija nodrošināja savuCeturtdaļfināli, labā stilā pārspējot Čehijas komandu ar rezultātu 4: 1, un saistīts ar turnīra saimniekiem poļiem. Galu galā bija grieķi ar grieķiem, kurus neviens nopietni neņēma vērā ar vienu punktu. Diemžēl Krievijas futbolisti to nopietni neuztvēra. Lai izietu no grupas, bija pietiekami daudz izdarīt. Pat pārvarēšana Čehijas un Polijas paralēlās spēles vilcināšanās gadījumā ļāva Krievijas komandai piedalīties ceturtajā fāzē. Ne viens, ne otrs nenotika. Pirmajā pusē mūsu komandai bija labas izredzes vadīt kontu, bet tas nestrādāja uzbrukuma pēdējā posmā. Grieķi aizstāvēja visu komandu un aizstāvēja savu mērķi. Nepatikšanas radās sanāksmes pirmās puses pēdējā minūtē. Krievu aizsargs Sergei Ignashevich neizdevās galvu samazinājās bumbu ar pretinieku, un grieķu pussargs Georgios Karagounis bez iejaukšanās ielauzās soda laukumā un raidīja vārtu Vjačeslavs Malafeev. Otrajā pusē grieķi savus kaulus novietoja savu vārtu nomalē. Krievi arī, būtībā mēģina ielauzties vidū, tāpēc nekas labs sozdali.Vremenami pie Euro 2012 Krievijas izlase parādīja pievilcīgu futbolu, bet izšķirošajā brīdī neuzrādīja galvenais - cīņas garu. Visu runu par neveiksmi - par labu nabadzīgajiem, jo ​​ir patiesība - tas ir paveicies spēcīgākajiem. Grieki šajā vakarā parādīja reālu sporta raksturu, vēlmi mirt uz lauka un būt stiprāki garā. Ar šo neveiksmīgo "akadēmiķi" Krievijas futbola akadēmija Futbola nauk.V vēlreiz parādīja, ka tā ir bijusi nevar nodot vērtību spēlētājiem un algu, kas visi Krievijas komanda ir augstāks nekā grupu konkurentiem. Meistarība nav nekas bez raksturs. Lielākajai daļai spēlētāju no komandas vecuma dēļ šis bija pēdējais lielākais turnīrs. Tagad mums ir jāveido jauna komanda.

2. Padome: Krievijas nacionālā izlase EURO-2016Eiropas čempionāta futbolā 2016. gada priekšvakarāSākot ar Franciju 10.jūnijā, krievu fani ar īpašu uztraukumu cerēja noskaidrot Leonidas Slutskijas nodaļu pretiniekus grupas skatījumā. Visbeidzot, 2015. gada 12. decembrī notika izloze.

Krievijas nacionālās komandas komanda uz EURO-2016Vecās pasaules futbola čempionāts starpvalstu komandas ir plānotas 2016. gada vasarā. Uzņēmēja valsts ir gatava uzņemt tūkstošiem fanu no vienas no populārākajām bumbu spēlēm. Tikai decembra vidū visa futbola Eiropa uzzināja savus konkurentus pa grupām, Krievijas nacionālā komanda nebija izņēmums.

Leonīda Slutska nodaļas bija V. kvartetā. Saskaņā ar norīkojuma noteikumiem, 24 valsts komandas, kas devušas ceļu uz galveno UEFA EURO-2016 režģi, tika sadalītas četrās groziņos, katrā no tām sešas komandas. Pirmā grupa sagaidīja visnopietnākos konkurentus. Krievijas komanda bija otrajā grozā.

Pirmā grupa B grupā ieņēma Lielbritānijas. Ar komandas ciltsrakstiem mūsu komanda piedalīsies pirmajā turnīrā. Citi krievu sāncenši būs: vēl viena britu komanda - Velsa un mums labi pazīstama par konfrontācijas vēsturi pēdējos gados, Slovāki.

Tādējādi izskatās, ka grupa B uz EURO-2016šādi: Anglija, Krievija, Velsa, Slovākija. Otrajā turnīra spēlē mūsu komanda spēlēs ar Slovākiem, un UEFA EURO-2016 grupas fināla finālā būs plānota sacensība ar Krieviju - Velsu.

Futbola speciālisti izcelt iecienītāko vietumūsu grupa - britu. Tomēr Slovākijas un Velsas komandas pārstāv arī spēcīgus konkurentus. Visās komandās, kas satikās ar krieviem, ir pasaules futbola zvaigznes, kas ieņem nozīmīgākās vietas topošo Eiropas čempionātu klubos.